Uwaga! Strona jest w budowie. W każdej chwili wszystko może się zawalić, twój ekran wtedy pewnie eksploduje i może urwać ci głowę. Przebywanie na budowie bez kasku jest nielegalne i nieodpowiedzialne. :)
A po angielsku Goggle mówi że: This page is under construction. Everything can collapse at any moment, then your screen will probably explode and it can blow your head off. It is illegal and irresponsible to be on the construction site without a helmet.
Projekt: Zalesky`s - Longin Studio
Obecnie książkę "Archiwum Polskiego Rocka" - wydanie na XX Lecie portalu, można kupić w sklepie Muzyczna24.pl. Prawie 1000 stron w formacie A4 można tam kupić za niecałe 100 złotych.
Brathanki – polski zespół muzyczny, założony w 1998 roku, wykonujący muzykę z pogranicza folku, popu i rocka. Historia zespołu Zespół powstał z inicjatywy Janusza Musa, który zaprosił do współpracy instrumentalistów, występujących m.in. z Marylą Rodowicz, Renatą Przemyk, Edytą Górniak i Justyną Steczkowską. W 2000 roku ukazał się debiutancki album studyjny grupy, zatytyłowany Ano!. Na płycie znalazły się przeboje, takie jak m.in. "Czerwone korale" czy "Gdzie ten który powie mi". Wydanie albumu zbiegło się w czasie z okresem dużej popularności muzyki folkowej, zapoczątkowanej przez duet Kayah & Bregović oraz zespół Golec uOrkiestra. Wydawnictwo uzyskała status czterokrotnie platynowej płyty. Po wydaniu debiutanckiego albumu zespół zdobył nominacje do nagrody Fryderyk 2000 w kategoriach: "Piosenka Roku", "Grupa Roku", "Fonograficzny Debiut Roku" i "Album Roku – muzyka tradycji i źródeł". Kilka miesięcy po wydaniu albumu media ujawniły, że kilka piosenek z Ano! (m.in. "Czerwone Korale") to kompozycje węgierskiego muzyka Ferenca Sebő. Zespół odparł zarzuty o plagiat twierdząc, że był przekonany, że wykorzystuje tradycyjne melodie ludowe i nie znał nazwiska kompozytora. Sam Sebő przyjął zaproszenie grupy do zagrania wspólnych koncertów i wziął udział w nagraniach drugiej płyty. Na fali popularnośći albumu Ano!, w 2001 roku zespół wydał drugi album studyjny, zatytułowany Patataj, promowany przez przebój "W kinie w Lublinie". Płyta osiągnęła status platynowej i zapewniła zespołowi zdobycie Fryderyka w kategorii "Album Roku – Etno/Folk". W 2003 roku z zespołu odeszła Halina Młynkowa, a nowymi wokalistkami zostały Anna Mikoś i Magdalena Rzemek. W nowym składzie zespół wydał album studyjny, zatytułowany Galoop, który nie powtórzył sukcesu jednak dwóch poprzednich płyt. W 2005 roku nową wokalistką została Ola Chodak. W 2006 roku zespół zakwalifikował się z piosenką "W nas ciepło wiosen" do koncertu Piosenka dla Europy 2006, będącego finałem polskich eliminacji do 51. Konkursu Piosenki Eurowizji. 28 stycznia wystąpili w koncercie finałowym i zajęli ósme miejsce W 2009 nową wokalistką zespołu została Agnieszka Dyk, którą pięć…