Uwaga! Strona jest w budowie. W każdej chwili wszystko może się zawalić, twój ekran wtedy pewnie eksploduje i może urwać ci głowę. Przebywanie na budowie bez kasku jest nielegalne i nieodpowiedzialne. :)
A po angielsku Goggle mówi że: This page is under construction. Everything can collapse at any moment, then your screen will probably explode and it can blow your head off. It is illegal and irresponsible to be on the construction site without a helmet.
Obecnie książkę "Archiwum Polskiego Rocka" - wydanie na XX Lecie portalu, można kupić w sklepie Muzyczna24.pl. Prawie 1000 stron w formacie A4 można tam kupić za niecałe 100 złotych.
Sławomir Łosowski, właśc. Marek Sławomir Łosowski (ur. 31 sierpnia 1951 w Gdańsku) – polski muzyk, lider, główny kompozytor i założyciel zespołu Akcenty, przemianowanego w 1976 na Kombi. Gra na instrumentach klawiszowych, jest również autorem tekstów. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV. Ojciec perkusisty Tomasza Łosowskiego.ŻyciorysDzieciństwo spędził w pracowni rzeźbiarskiej ojca przy ul. Mariackiej w Gdańsku. Z wykształcenia jest technikiem-elektronikiem. Zasłynął tym, że przerobił sowieckie organy elektronowe Junost oraz wykonał do nich kilka własnych układów elektronicznych, dzięki czemu uzyskał możliwość kreowania zupełnie nowych brzmień. Do dzisiaj modyfikuje fabryczne syntezatory w poszukiwaniu własnych barw dźwięku, a jego instrumentarium wciąż fascynuje pasjonatów muzyki elektronicznej. Stworzył rozpoznawalny styl i brzmienie Kombi, jest kompozytorem takich przebojów jak: "Słodkiego miłego życia", "Kochać cię – za późno", "Przytul mnie", "Wspomnienia z pleneru", "Taniec w słońcu", "Za ciosem cios" i "Nietykalni – skamieniałe zło". Skomponował ponad 80 utworów. Jego kompozycja instrumentalna "Bez ograniczeń energii" była jedną z muzycznych czołówek TVP, w latach 1982–2007 otwierała program 5-10-15.Jesienią 1983 ukazała się na antenie radiowej Trójki piosenka Łosowskiego z tekstem Marka Dutkiewicza "Słodkiego miłego życia". W roku 1984 piosenka ta podbiła publiczność XXI Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu; zespół wielokrotnie nią bisował i wygrał nagrodę publiczności. Stała się największym hitem w historii Kombi i do dzisiaj jest jego muzycznym logo. Zaliczana jest przez różne plebiscyty radiosłuchaczy do grona największych polskich przebojów okresu powojennego. W roku 1989 napisał kilka piosenek dla swojej córki Joanny, dla potrzeb programu Dyskoteka Pana Jacka (czyt. dżeka).W 1992 roku z przyczyn prywatnych (choroba żony – Łucji Łosowskiej, zmarłej 18 sierpnia 2015 r.) zawiesił działalność zespołu Kombi.W 2004 wznowił działalność zespołu występując początkowo jako Łosowski, następnie przyjął szyld Łosowski – lider Kombi, by od 2013 roku występować jako Kombi Łosowski, a od grudnia 2014 ponownie jako Kombi.13 maja 2016 nakładem wydawnictwa In Rock…