Uwaga! Strona jest w budowie. W każdej chwili wszystko może się zawalić, twój ekran wtedy pewnie eksploduje i może urwać ci głowę. Przebywanie na budowie bez kasku jest nielegalne i nieodpowiedzialne. :)
A po angielsku Goggle mówi że: This page is under construction. Everything can collapse at any moment, then your screen will probably explode and it can blow your head off. It is illegal and irresponsible to be on the construction site without a helmet.
Obecnie książkę "Archiwum Polskiego Rocka" - wydanie na XX Lecie portalu, można kupić w sklepie Muzyczna24.pl. Prawie 1000 stron w formacie A4 można tam kupić za niecałe 100 złotych.
Patrick The Pan, właśc. Piotr Madej (ur. 14 października 1988 w Krakowie) – polski wykonawca muzyki alternatywnej pochodzący z Krakowa. Kompozytor, producent, autor tekstów, piosenkarz, pianista i gitarzysta. Jednocześnie Patrick The Pan to nazwa zespołu Piotra Madeja, czyli oprócz niego są to: Kuba Duda (gitara elektryczna i basowa, śpiew) oraz Adam Stępniowski (perkusja, sampler, śpiew). Wykonawca wydał swój debiutancki album pt. Something of an End pod koniec 2012 roku, doceniony przez krytyków muzycznych. Od 2014 roku artysta wytwórni KAYAX. Duże uznanie mediów zdobyła również druga płyta z 2015 r. – …niczym jak liśćmi. Pojawił się na nim m.in. Dawid Podsiadło w utworze "Niedopowieści". Artysta wystąpił m.in. dwukrotnie na Open’er Festival oraz na Off Festival. Jest autorem muzyki do spektaklu teatralnego "Rytuał" w reżyserii Iwony Kempy (2015) wystawianego w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. W 2018 roku ukazał się jego trzeci długogrający album, trzy.zero.NazwaNazwa "Patrick The Pan" (w tłum. z ang. "Patelnia zwana Patrykiem") powstała z błędu literowego. Choć brzmieniowo przypomina "Piotrusia Pana" (Peter Pan), niewiele ma z nim wspólnego. Piotr Madej wyjaśnił w radiowej Czwórce, że w liceum od pewnej Ukrainki nabył rzeźbiony długopis, który zwykł nazywać Patrykiem ("długopis Patrick", czyli "Patrick the Pen"). Jego ozdobność i łatwość nim pisania spowodowały, że stał się ważnym atrybutem i zarazem alegorią autorskiej muzyki Madeja. Przy produkowaniu debiutanckiej płyty przez pomyłkę muzyk zapisał nazwę "pan" (z ang. "patelnia") zamiast "pen" ("długopis").