Uwaga! Strona jest w budowie. W każdej chwili wszystko może się zawalić, twój ekran wtedy pewnie eksploduje i może urwać ci głowę. Przebywanie na budowie bez kasku jest nielegalne i nieodpowiedzialne. :)
A po angielsku Goggle mówi że: This page is under construction. Everything can collapse at any moment, then your screen will probably explode and it can blow your head off. It is illegal and irresponsible to be on the construction site without a helmet.
Projekt: Tomasz Budzyński
Obecnie książkę "Archiwum Polskiego Rocka" - wydanie na XX Lecie portalu, można kupić w sklepie Muzyczna24.pl. Prawie 1000 stron w formacie A4 można tam kupić za niecałe 100 złotych.
Tomasz Maciej Budzyński (ur. 2 października 1962 w Tarnobrzegu) – polski wokalista rockowy, malarz i poeta. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV.ŻyciorysTomasz Maciej Budzyński urodził się w Tarnobrzegu, jednak po kilku latach wraz z rodziną przeprowadził się do Puław, gdzie się wychowywał. Ukończył liceum plastyczne w Nałęczowie. W latach 90. XX w. przejściowo mieszkał w Stanclewie i Warszawie, obecnie mieszka w Poznaniu. Znany jest przede wszystkim jako wokalista zespołów Siekiera, Armia, 2Tm2,3 oraz Budzy i Trupia Czaszka. Nagrał także solowe płyty Taniec szkieletów (2002), Luna (2008) i Osobliwości (2011). Jest kompozytorem muzyki do przedstawienia Iuvenilium Permanens wystawianego na deskach krakowskiego Teatru im. Juliusza Słowackiego. Prowadził program "Radio NRD" w Radiu Józef. Żonaty, ojciec dwojga dzieci. W 2009 r. założył kulturalne stowarzyszenie "Niewidzialna Armia", którego jest prezesem.Latem 2010 roku Stowarzyszenie "Niewidzialna Armia" nakręciło film "Podróż na Wschód", którego Budzyński był współreżyserem. Zagrał w nim rolę Herbaciarza. W tym samym roku napisał książkę autobiograficzną Soul Side Story. Film miał premierę w 2011 r. na festiwalu Nowe Horyzonty. Wersja wydana na DVD jest dystrybuowana jako dodatek do książki wydanej w tym samym roku przez wydawnictwo In Rock.Tomasz Budzyński, będąc znajomym Andrzeja Stasiuka, został przez niego poznany z Mikołajem Trzaską. Obaj muzycy postanowili podjąć współpracę, a Budzyński zaproponował, żeby była to interpretacja poezji Arthura Rimbauda. Później do Budzyńskiego i Trzaski dołączył Michał Jacaszek. Trio zadebiutowało koncertowo w lipcu 2014 r. – 2 lipca w Centrum Sztuki Współczesnej "Łaźnia", a 12 lipca w Krakowie w ramach projektu Męskie Granie. Trio przyjęło nazwę Rimbaud, a płytę o tej samej nazwie wydało Gusstaff Records 5 czerwca 2015 r. W 2016 roku w ramach koncertu "Dekonstrukcja Legendy. Prolog Jarocin Festiwal 2016" Budzyński i Jacaszek spotkali się by zaprezentować elektroakustyczne aranżacje utworów z drugiej płyty Armii Legenda. Owocem tego spotkania była nowa wersja kultowego albumu.W 2018 roku ukazała się płyta pt. Stutthof. Apel…