Uwaga! Strona jest w budowie. W każdej chwili wszystko może się zawalić, twój ekran wtedy pewnie eksploduje i może urwać ci głowę. Przebywanie na budowie bez kasku jest nielegalne i nieodpowiedzialne. :)
A po angielsku Goggle mówi że: This page is under construction. Everything can collapse at any moment, then your screen will probably explode and it can blow your head off. It is illegal and irresponsible to be on the construction site without a helmet.
Obecnie książkę "Archiwum Polskiego Rocka" - wydanie na XX Lecie portalu, można kupić w sklepie Muzyczna24.pl. Prawie 1000 stron w formacie A4 można tam kupić za niecałe 100 złotych.
TSA (skrót od: Tajne Stowarzyszenie Abstynentów) – polski zespół rockowy, zaliczony do prekursorów heavy metalu w Polsce. Powstał w 1979 roku w Opolu z inicjatywy gitarzysty Andrzeja Nowaka i basisty Tomasza "Whatfora" Zatwarnickiego. Zespół zadebiutował w 1981 roku singlem Mass Media/Wpadka, jednakże pierwszy album studyjny pod tytułem TSA ukazał się dopiero w 1983 roku. W początkowym okresie działalności TSA czerpał inspirację z dokonań muzycznych grup AC/DC i wczesnego Led Zeppelin, jednak stopniowo rozwijał własny styl oparty na wokalizach Marka Piekarczyka. Nagrania TSA w latach 80. XX w. cieszyły się znaczną popularnością w Polsce, sprzedając się w kilkusettysięcznych nakładach. TSA pozostawał aktywny do 1989 roku w składzie uznawanym za klasyczny. Na początku lat 90. XX w. doszło pomiędzy muzykami do konfliktu o prawa do nazwy zespołu. Istniały wówczas TSA – Nowaka i Piekarczyka oraz TSA-Evolution – Machela i Niekrasza. Ostatecznie w 1992 roku obie grupy zostały rozwiązane. W 1998 roku zespół, w odnowionym składzie został reaktywowany, jednak ponowne konflikty doprowadziły do jego rozpadu we wrześniu 1999 roku. Na początku XXI w. Nowak, Piekarczyk, Machel, Niekrasz i Kapłon podjęli rozmowy, które przyniosły ugodę między muzykami, co przyczyniło się do wznowienia działalności TSA. W 2004 roku ukazał się pierwszy po reaktywacji album zatytułowany Proceder, który uzyskał nominację do Fryderyka – nagrody polskiego przemysłu fonograficznego. Płyta została wydana przez wytwórnię muzyczną Metal Mind Productions, która tego samego roku wydała szereg reedycji wydawnictw zespołu. 1979–1984 Zespół powstał w 1979 roku w Opolu z inicjatywy gitarzysty Andrzeja Nowaka oraz basisty Tomasza Zatwarnickiego. W początkowym okresie działalności w próbach uczestniczyli liczni muzycy, którzy krótko współpracowali z TSA. Rok później Nowak do współpracy zaprosił Janusza Niekrasza, któremu towarzyszył perkusista Marek Kapłon. Do zespołu na krótko dołączył również gitarzysta Ryszard Petelnik. Pierwszy występ TSA odbył się w opolskiej "Bursie", kolejny w Kędzierzynie. Wkrótce potem zespół opuścił Petelnik, którego zastąpił Marek Raduli z którym muzycy wystąpili na warsztatach…