Cugowscy – Zaklęty krąg. Premiera 30 września!

Daniel Wolak - 31 sierpnia 2016
Cugowscy – Zaklęty krąg. Premiera 30 września!

Po zamknięciu Budki Suflera, każdy z muzyków poszedł w swoją stronę. Niestety tylko jednemu udało się na prawdę pozostać na powierzchni. Romuald Lipko przepadł ze swoim „Romuald Lipko Band”. Tomasz Zeliszewski mimo świetnego składu, jaki miała grupa Wieko, też nic nie zwojował, a wydał dwie płyty. Jedynie Krzysztof Cugowski dzielnie broni honoru byłej formacji regularnie grając ze swoimi synami koncerty w kraju i za granicą przy sporej frekwencji.

Bracia Cugowscy z ojcem

30 września spełnią się marzenia tych, którzy od ponad 10 lat czekają na wspólny album klanu Cugowskich. Płyta będzie się nazywała „Zaklęty krąg” i tak ją opisuje Wojtek Cugowski na swoim profilu facebookowym:

Cugowscy - Zaklęty krąg

Moi Drodzy, dziś zakończyliśmy pracę nad nową płytą! Album 'Zaklęty Krąg’ pod szyldem CUGOWSCY ukaże się 30 września 2016 r. 12 premierowych utworów, na niej wieeeeeele odcieni rocka, wspaniali goście i…… bądźcie cierpliwi 😉 Pracowaliśmy nad nią od października 2015 i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu 😉

Doug Pinnick w studiu Braci

W studiu muzyków odwiedził także Doug Pinnick z King`s X. Żadnych szczegółów nie znam, ale chyba nie przyleciał popatrzeć. Zapowiada się na prawdę ciekawa płyta i warto poczekać miesiąc na premierę.

Cugowscy & Pinnick

Płytę od kilku miesięcy promuje singiel i teledysk do tytułowej piosenki:

Archiwum Polskiego Rocka – Dodruk