Urszula – Cud nadziei

Daniel Wolak - 6 listopada 2020
Urszula – Cud nadziei

Na stronie Empik.com pojawiła się zapowiedź nowej, specjalnej płyty Urszuli „Cud nadziei”. To dwupłytowy, świąteczny album z kompozycjami Seweryna Krajewskiego i Ryszarda Kniata.

Urszula – jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej – przygotowała wyjątkowo osobistą płytę pt. „Cud nadziei”.

Okolicznościowy, świąteczny album pełen autentyczności, pięknych pastorałek i klasycznych kolęd, powstał we współpracy z poznańskimi muzykami. Świąteczne wydawnictwo Urszuli to mieszanka folku i popu we współczesnym brzmieniu przenikającym się z polską tradycją. Muzyka, którą dzieli się z nami artystka, w nieoczywisty sposób łączy pokolenia i zachęca do rodzinnych spotkań.

Ponadczasowy charakter albumu oddaje znakomita muzyka m.in. Seweryna Krajewskiego, czy Ryszarda Kniaty. Wyjątkowość projektu podkreśla dodatkowo pismo Braille’a na okładce wydawnictwa. To płyta, która od pierwszych dźwięków zabiera słuchacza w świąteczny świat wzruszającej bliskości bez granic.

Zródło: Empik.com

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Archiwum Polskiego Rocka – Dodruk